תוכנית GTIIT

תכנית מדע והנדסה של חומרים במכון הטכנולוגי הישראלי בגואנגדונג-טכניון.
המכון הטכנולוגי הישראלי טכניון בגואנגדונג הוא האוניברסיטה הישראלית הראשונה שנחנכה בסין.

GTIIT הוקמה רשמית בדצמבר 2016 בשנטו, מחוז גואנגדונג, והיא מיזם משותף של אוניברסיטת שאנטו והטכניון. מדע והנדסה של חומרים (MSE) היא אחת משלוש התוכניות לתואר ראשון של GTIIT הזמינות. תכניות נוספות מתוכננות להיפתח בקרוב. תכנית MSE מתמקדת בהוראה, במחקר ובהובלת חברי סגל ומדעני מחקר שגויסו ממכונים מובילים בכל רחבי העולם. התוכנית מכינה את הסטודנטים להיות מובילים בתחום המו"פ של חומרים, ויישום לתעשיות היי-טק.

התכנית והדרישות זהים לחלוטין לתוכנית MSE של הטכניון בישראל ועם סיום הלימודים זוכים הסטודנטים לתואר אקדמי מטעם הטכניון ו- GTIIT
מחלקת ה- MSE של הטכניון תומכת במרצי GTIIT על ידי אספקת חומרי הוראה המשמשים בטכניון, עוזרי הוראה ומדריכי מעבדה, מייעצת בתכנון מעבדות הוראה ותארח את הסטודנטים לתואר הראשון לסמסטר אחד בטכניון בחיפה.

מחלקת MSE ב- GTIIT כוללת מעבדות מתקדמות, המצוידות בציוד מתקדם ומספקות מגוון רחב של הזדמנויות לשיתוף פעולה עם הטכניון בפרוייקטי מחקר. סטודנטים לתארים מתקדמים ב- GTIIT MSE נרשמים לטכניון תחת שני יועצים – אחד ב- GTIIT ואחד בקמפוס חיפה. התוכנית שלהם תכלול 1-2 סמסטרים בחיפה. הקבוצה הראשונה של סטודנטים למדע והנדסה של חומרים החלה ב- GTIIT באוגוסט 2017. נכון להיום רשומים קרוב ל -400 סטודנטים.

GTIIT MBMBERS PICTURES

למידע נוסף צרו קשר

דנה א-דור

טלפון: 077-887-1585
דוא"ל: gtiit.mse@technion.ac.il