הווי סטודנטיאלי ומדריך לסטודנט

אח בוגר – פרויקט חונכות טכניוני במסגרתו כל סטודנט מקבל בסמסטר הראשון ללימודים חונך חברתי (בחינם). החונך מסייע בהתאקלמות מהירה ורכה בטכניון.

וועד הסטודנטים – בוועד הסטודנטים לוקחים חלק פעיל נציגי סמסטר של כלל מסלולי הלימוד בפקולטה, וסטודנטים הרוצים להיות פעילים חברתית ולתרום להווי הפקולטי. מטרת הוועד היא לדאוג לרווחתם של הסטודנטים ולייצג אותם.

במישור האקדמי- הוועד מייצג את הסטודנטים מול הסגל האקדמי ופועל לטובת בניית מערכת שעות ולוחות מבחנים נוחים, על מנת להבטיח הצלחה מקסימלית של הסטודנטים בתואר. בנוסף, הוועד חרט על דגלו את מונח המשפחתיות בפקולטה, לטובת יצירת אווירה לימודית המתבססת על שיתופיות ועזרה הדדית בין הסטודנטים.

במישור החברתי- הוועד מארגן פעילויות חברתיות בעלות תוכן ערכי ומגבש כגון מסיבות, ערבי גיבוש סמסטריאליים והפסקות פעילות. כמו כן הועד מארגן "מועדוני מדע"- ערבי פיצה ובירה בהם מועברות הרצאות העשרה בנושאים רלוונטיים למהנדסי חומרים, הן בתעשייה והן במחקר.

במישור הטכניוני- נציגי הסמסטר מכלל הפקולטות הם האסיפה הכללית של אגודת הסטודנטים. האגודה מייצגת את הסטודנטים מול הטכניון בכלל ההיבטים- האקדמי, החברתי, חיי היום-יום בקמפוס, רווחה, מעונות, תומך למידה והתאמות למשרתי מילואים ואוכלוסיות נוספות.

 


קישורים חשובים

 סיור בפקולטה