משרות פתוחות לחברי סגל

הפקולטה למדע והנדסה של חומרים בטכניון – מכון טכנולוגי לישראל:

מחפשת מועמדים מצטיינים לתפקידי סגל במסלול קביעות בדרגות ד”ר, פרופסור חבר ופרופסור מלא.

אנו מחפשים מועמדים ומועמדות עם הישגים משמעותיים ופוטנציאל עתידי בתחום של מדע והנדסה של חומרים קרמיים ומתכתיים. מעבר לכך, מועמדים המעוניינים במשרה בפקולטה והעוסקים בתחומים הכוללים את הממשק בין ביו-חומרים ומדעי החיים יכולים לפנות לתוכנית הטכניונית לבריאות האדם ומועמדים העוסקים בתחומים הכוללים את הממשק בין ננו-חומרים וטכנולוגיה קוואנטית יכולים לפנות למרכז הקוואנטום ע"ש הלן דילר בטכניון. הטכניון מספק תנאי קליטה נדיבים ותחרותיים, דיור בקמפוס וחבילות התמקמות מחודשת למשפחות.

נדרש ממועמדים פוטנציאליים להיות בעלי תואר PhD (או תואר מקביל) במדע והנדסה של חומרים או בתחום מקביל (פיסיקה, כימיה, ביולוגיה, הנדסת מכונות או הנדסה כימית/ביורפואית), אשר יכולים להוכיח את יכולתם לנהל מחקר איכותי בתחום של מדע והנדסה של חומרים. חברי סגל בפקולטה צפויים להקים קבוצת מחקר עצמאית, להשיג מימון מחקרי ממקורות תחרותיים, לתרום מהניסיון והידע שלהם לסטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי, ולהשתתף בפעילות הניהולית של הפקולטה.

הטכניון הינו מעסיק הדוגל בשוויון הזדמנויות. ההוראה בטכניון נעשית בעיקר בעברית. כך שידיעת השפה, או הנכונות ללמוד אותה, מצופה מכל חברי הסגל.

מועמדים פוטנציאליים מתבקשים להגיש מכתב בקשה פורמלי, קורות חיים עדכניים הכוללים רשימה מלאה של פרסומים, תכנית לחמש השנים הראשונות של המחקר, הצהרת הוראה קצרה, רשימת ציוד הנדרש להקמת מעבדת מחקר עצמאית, ולפחות ארבעה שמות של מומחים עצמאיים בתחום המחקר שלהם שאליהם ניתן יהיה לפנות כממליצים (כולל כתובת הדוא”ל שלהם וקישור לאתר האינטרנט שלהם).

פניות יש להעביר בדוא”ל לפרופ' מיכאל סילברסטין, או לדיקנית – פרופ׳ גיטי פריי